ERKEKLERİ YATAKTA BAŞTAN ÇIKARMA YOLLARI

seks_e4e7e839-86b1-4e3f-9922-34bc997294ef_3ERKEKLERİ YATAKTA  BAŞTAN ÇIKARMA YOLLARI

Şöyle bir şey olsa ne süper olurdu demi bir görünmezlik iksiri olsa ve içtiğinde kimse sizi göremese; Ne yapardınız ?

Eğer sizde cinsellik konusunda erkeklerin ne istediğini bilen yada hisseden bir arkadaşınız, olmayan bir bayansanız sanırım erkeklerin kendi aralarındaki dedikodularını dinlemek için onların arasına girerdiniz. Sizin için sihirli iksirimiz yok ama onunla edeceğiniz bilgileri sihir tadında size getiriyoruz. Merak mı ettiniz ? O zaman hemen başlayalım. Erkekleri yatakta acaba en çok neler hoşnut eder.Biz erkeklere sorduk onlardan aldığımız sırları şimdi burada sizinle paylaşıyoruz.

Bakalım erkekler yatakta nelerden hoşlanıyorlarmış;

Müstehcen konuşmalar

Erkekler yatakta müstehcen konuşan kadınlara bayılır. Yatak da o ateşli şehvet duygusunu erkeğinize yaşatmak istiyor ve o zevkin doruklarındayken sizde payınıza düzen tutkuyu almak istiyorsanız , yapmanız gereken ; Erkeğinizin kulağına onu şehvetin pençesine düşürecek açık saçık kelimeler kullanıp onu baştan çıkarabilirsiniz. Bu aynen Afrodizyak etkisi yaratabilir. 

Bazı öneriler

 Bayanlar için müstehcen kelimeleri kullanmak zor olabilir ama kendinizi kasmayın rahat olun, sonrasında gelecek hazza odaklanın ve kısık sesle yavaş yavaş ağzınızdan kelimeleri erkeğinizin kulağına fısıldayın . Kelime bulmakta zorlanan bayanlar için bir kaç öneride bulunabiliriz.

Erkeğinizi ateşleyecek onun kendisine özgüvenini yerine getirecek kelimeler bulun. Onu azdıracak şeyler söyleyin ona yatakta ne kadar iyi ve güçlü olduğunu hissettirecek şeyler olabilir. Mesela cinsel organı hakkında ona övgülerde bulunun. Büyüklüğü ve sertliği hakkında , sizi baştan çıkarıp onu arzulamanızı sağladığını söyleyin, sizi çıldırttığını  en seksi ses tonunuzla erkeğinizin kulağına fısıldayın.

Onun sizin erkeğiniz ve sizinde onun kadını olduğunu ona teslim olduğunuzu belli edin. Erotik bazı kelimelerde kullana bilirsiniz. Hatta erkekler kaba konuşulmaktan içinde müstehcen kelimeler geçmesinden, erotik ateşli kelimelerden hoşlanır ve bunlar seks ilişkinizi zirvelere çıkara bilir. 

seks_e64aeeb1-950d-46d8-893f-0bd630098183_3Ellerinizi daha çok kullanın 

Size okuduğunuz okulda kesin olarak öğrenmediğiniz bir şey varsa, o da bir erkeğin özel bölgelerine nasıl dokunulacağı ve ellerinizi genital bölgelerinde kullanarak erkeğinizi nasıl mutlu edebileceğinizdir. Erkeğinizi Baştan çıkarmakta, ellerinizi hünerli bir şekilde kullanma yatakta sizin en iyi yardımcınız olabilir. Parmaklarınızı kullanmak, uzun süredir evli çiftler için bile ilişkinize biraz çabayla eğlence getirebilir. 

Bazı öneriler

Bazı bayanların bunu yapmak çok hoşuna gitmese de; Erkekler penislerine ve testislerine dokunulmasından hoşlanır.Erkeklerin cinsel anatomisi gerçekte sadece penislerinden daha fazlasını içermektedir. Evet, erkekler okşanmaktan, sıvazlanmaktan ve ovuşturulmaktan hoşlanırlar; yumuşak veya sert, yukarı veya aşağı, penis gövdesinden, penis başından, penis başının arka tarafındaki hassas noktadan, veya testis torbası ile anüsün arasında bulunan yerden. Bazı erkekler ise anüslerine dokunulmasından ve hatta anüslerinin içine parmak sokularak prostat masajı yapılmasından zevk almaktadır.

Daha sağlıklı ve kesin sonuçlar alabilmek için erkeğinize nelerden hoşlandığınız sorun. Eğer açıkça konuşma konusunda rahat değilseniz, fiziksel ipuçlarını ve işaretleri gözlemleyin. Erkekler genelde penislerinin etrafında elinizin dolaşmasından, parmaklarınızla penis başıyla oynamanızdan veya testislerini gıdıklamanızdan büyük haz alırlar. Elinizle onu uyarmaya devam ettikçe penisinin sertleştiğini ve uzadığını, testislerinin ise yukarı kalktığını göreceksiniz .Bu uyarılara erkeğinizin bedenini cevap vermesi yaptığınız şeyin işe yaradığını gösterir. Eğer nasıl dokunmanız gerektiği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, erkeğinize farklı şekillerde yaklaşın: sert, yumuşak, yuvarlak hareketlerle, yukarı ve aşağı, tırnaklarınızı hafifçe kullanarak, ipekli bir eşarpla, kuru veya kayganlaştırıcı kullanarak, aklınıza ne gelirse. Amaç orgazma ulaştırmak değildir, sadece dokunuşunuzun zevk vermesini sağlamaktır. Ona bunu cinsel ilişki olarak devam ettirerek orgazma ulaştırmanızı isteyip istemediğini sorun, veya ilerleyen aşamalarda daha fazla zevk için azdırmaya devam edin. Penisin ötesine geçerek vücudunun diğer kısımlarıyla da ilgilenmeniz onun için daha fazla zevk anlamına gelecektir  ve sizin için de daha fazla memnuniyet.

Spontaneous-Orgasm-During-Sleep-TreatmentOral Zevkle gelen tatmin

Evet Bayanlar kimisi için en zoru kimisi için en zevklisi  var sırada. Erkeklerin kadınlardan şiddetle arzuladığı bir şey varsa o da ağız yoluyla uyarılmadır. Ağzınızla bir erkeğin penisini uyarma tekniğiniz erkeğe kendisini cennette hissettirebilir. Belki de bu konuda devam eden tabular, olaya daha fazla cazibe eklemektedir. Gerçek şu ki bu zevk vermenin ve almanın gayet yaygın bir yoludur; yeter ki iki kişinin de onayıyla ve güvenli yapılsın. HIV/AIDS de dahil olmak üzere bazı cinsel hastalıkların oral seks yoluyla bulaşabildiği tespit edilmiştir. Oral seks için aromalı prezervatif kullanmak hem yaratıcı hem de güvenli ve akılcı bir yoldur.

Bazı öneriler

Elinizle yaptığınız  gibi ağzınızla da erkek vücudunun erojen bölgelerine dokunabilirsiniz. Bazı erkekler vücudunun hassas noktalarında dilinizi titretmenizden veya dilinizle hafifçe emmenizden hoşlanırlar, mesela penis başı gibi. Diğerleri eliniz bir yandan penis üzerinde yukarı aşağı gidip gelirken emme hareketinden zevk alırlar. Hatta özel bölgelerini dişlerinizle ufak ufak ısırmanız bile erkeğiniz için zevkli olabilir. Pozisyon, hareket ve tekniklerinizi sık sık değiştirerek onun aldığı zevki farklılaştırın. Eğer bir hareketiniz onu diğerlerinden daha fazla heyecanlandırıyorsa repertuarınızda özellikle buna yoğunlaşın. Hatta bazı erkekler penisinin ağzınızın içinde sertleşmesinden hoşlanır ve bundan sizde çok hoşlanabilirsiniz denemekte fayda var.

Erkeğinize orgazma ulaştığı  zaman penisini bırakmanızı isteyip istemediğini sorun. Meniyi yutup yutmayacağınıza önceden karar vermek iyi bir fikir olabilir. Çoğu kadın bunu yapmak istemediklerini söyleyecektir. Bazıları  ise bunun cinsel hayatlarının en özel anlarından biri olduğunu söylemektedir. Sizin için doğru olana siz karar vereceksiniz. Unutmayın, eğer partnerinize oral seks uyguluyorsanız ve ağzınıza boşalmasına izin verirseniz, cinsel yolla bulaşan hastalıklar yönünden daha fazla risk altındasınız demektir.

Başınızı değişik yönlerde hareket ettirmeyi veya dilinizi değişik açılarda yerleştirmeyi deneyin.

Cinsel olarak ne yapmaya karar verirseniz verin, dikkatli olun, güvenli seks için sağduyunuzu kullanın, ve erkeğinize zevk verirken siz de zevk alın. O da size hayal bile edemeyeceğiniz şekillerde teşekkür edecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>